Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 14. ledna
Stíny 14. ledna PDF Tisk Email
Úterý, 14 Leden 2020 08:15

Policisté lapili hledaného

 

Policisté v Třebíči vypátrali jednadvacetiletého muže, po kterém bylo vyhlášeno celostátní pátrání. V pátek 10. ledna ho dopadli před sedmou hodinou večer na ulici Kpt. Jaroše. Na muže byl na začátku prosince vydán soudem příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Celostátně hledaného muže policisté odvezli na oddělení policie a po provedení nezbytných úkonů byl eskortován do brněnské věznice.

 

Řídil auto přes uložený zákaz

V sobotu 11. ledna řídil devětatřicetiletý muž v Moravských Budějovicích vozidlo Škoda Octavia a před šestou hodinou večer ho na ulici 1. máje zastavila policejní hlídka.

Při kontrole policisté zjistili, že řidičem je muž, který řídit vozidla nesmí, neboť má na čtyřicet měsíců soudem uložený trest zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení všech vozidel. Dále byl za trestný čin maření výkonu úředního rozhodnutí v minulosti odsouzen k trestu odnětí svobody a z věznice byl propuštěn vloni na podzim. Při kontrole vozidla policisté zjistili, že nemá platnou technickou kontrolu, která skončila vloni v červnu. Dechová zkouška byla u muže negativní. Řidič je podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí, případ policisté prověřují. Dále se muž dopustil ještě přestupku na úseku dopravy.

 

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 22:39