Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Stíny 23. srpna
Stíny 23. srpna PDF Tisk Email
Pátek, 23 Srpen 2019 07:27

Opilého policisté zajistili

Ve čtvrtek 22. srpna zasahovali policisté v Moravských Budějovicích, kde dle přijatého oznámení došlo v bytě k fyzickému napadení. K bytovému domu byli přivoláni před jednou hodinou v noci. Do bytu tam totiž přišel muž, který se začal vůči své bývalé partnerce chovat hrubě a došlo i na rozbití skleněné výplně dveří. Přivolaní policisté agresivního muže zajistili. Při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 2,3 promile alkoholu. Opilého šestačtyřicetiletého muže policisté odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Případ šetří pro podezření ze spáchání dvou přestupku, a to proti občanskému soužití a proti majetku.

Objasněný případ sprejování

Policisté řešili případ sprejování, ke kterému došlo v květnu v Třebíči. Na ulici Bartuškova poškodili v dopoledních hodinách dva sprejeři řadové garáže, na které jeden z nich nasprejoval červený nápis v délce přibližně jednoho a půl metru, druhý muž poškodil zeď metrovým nápisem.

Podezřelé muže na místě dopadli strážníci, sprej vydali. Jednalo se o osmadvacetiletého muže z Kutnohorska a devatenáctiletého mladíka z Třebíčska. Způsobili škodu za necelé tři tisíce korun. Policisté shromáždili na základě prověřování důkazy a poté sdělili oběma mužům podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Případ řešili ve zkráceném přípravném řízení.

 

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Úterý, 27 Srpen 2019 06:42