Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Hospodářství
Hospodářství
MANN+HUMMEL je podruhé v řadě nejlepším zaměstnavatelem kraje Vysočina PDF Tisk Email
Úterý, 09 Červen 2015 06:37

Druhé červnové odpoledne letošního roku patřilo v Jindřichově Hradci vyhlášení regionálních výsledků soutěže Zaměstnavatel roku 2015 pro Jihočeský kraj a Kraj Vysočina. Společnost MANN+HUMMEL Service s.r.o. obhájila své loňské vítězství a opětovně získala významné ocenění Progresivní zaměstnavatel roku 2015 Kraje Vysočina v kategorii do 500 zaměstnanců.

Ocenění převzal přímo jednatel společnosti MANN+HUMMEL Service s.r.o. Ing. Richard Auer. Ten během slavnostního projevu představil přítomným samotné fungování centra sdílených služeb a samozřejmě vyjádřil poděkování za právě získané ocenění: „Je opravdu skvělé, že je v očích odborné veřejnosti tak dobře vnímáno, co všechno pro naše zaměstnance každodenně děláme. Děkuji nejen našemu skvěle fungujícímu oddělení lidských zdrojů, ale děkuji také manažerům a jejich proaktivnímu přístupu ke svým týmům stejně jako všem našim zaměstnancům za jejich odvedenou práci a loajalitu.“

Celý článek...
 
Energetický test národa PDF Tisk Email
Pondělí, 02 Únor 2015 21:25

Domácnosti na Vysočině a jižní Moravě mohou ušetřit na energiích 2 010 korun ročně

Češi mohou doma bez dodatečných investic ušetřit na energiích v průměru 2 077 korun ročně, ukazují celorepubliková data z Energetického testu národa. Lidé, kteří vyplnili test, dostali tipy, jak a kde v domácnosti šetřit energiemi a dozvěděli se i finanční částku, kterou by realizací těchto opatření mohli ročně uspořit. Energetického testu se zúčastnily i domácnosti v okolí Jaderné elektrárny Dukovany v Jihomoravském kraji a Kraji Vysočina.

Průměrná roční úspora, které mohou díky testu dosáhnout, v jejich případě dosáhla 2 010 korun, což je méně, než celorepublikový průměr. Energetický test už vyplnilo přes 4 000 lidí v celé České republice, kteří tak mohou celkem ušetřit více než 8 milionů korun.  Se zábavně laděným Energetickým testem národa přišla na konci loňského roku Skupina ČEZ na webu www.energetickytest.cz, aby pomohla Čechům odhalit energetické chyby, kterými doma přicházejí o peníze. Možnost zapojit se do testu a ověřit si svou „energetickou gramotnost“ zůstává otevřena i letos.

Celý článek...
 
Elektromobil nabije za 20 minut! PDF Tisk Email
Středa, 28 Leden 2015 06:33

Startuje první brněnská rychlodobíjecí stanice ČEZ

Skupina ČEZ, provozovatel nejkomplexnější sítě veřejných dobíjecích stanic v České republice, otevřela svou první rychlodobíjecí stanici pro elektromobily v Brně. „Dobíječka“ zprovozněná ve spolupráci se společností AAA AUTO umožní uživatelům elektromobilů nabít 80 % kapacity baterie za pouhých 20 minut. ČEZ připravuje v brzké době na území jihomoravské metropole další dobíjecí stanice.

Uživatelé elektromobilů v jihomoravské metropoli a okolí mají ode dneška mnohem širší možnosti pro své pohodlné cestování. V areálu společnosti AAA AUTO na adrese Černovická 38 totiž začala poskytovat své služby první veřejná rychlodobíjecí stanice projektu Elektromobilita Skupiny ČEZ v Brně. Majitelé elektromobilů zde mohou nabít 80 % kapacity baterie za pouhých 20 minut.

Celý článek...
 
Setkání členů OHK Třebíč PDF Tisk Email
Úterý, 01 Červenec 2014 06:33

Ve čtvrtek 26. 6. 2014 se v restauraci Centrum Lihovar uskutečnilo setkání členů OHK Třebíč. Na tomto setkání byly představeny strategické záměry OHK Třebíč, proběhly informace o dotačních možnostech, výhodách pro členy, byl představen projekt „Partner“ a projekt „Region Třebíč“ a také byly předány certifikáty novým členům Okresní hospodářské komory Třebíč.

Mezi strategické záměry OHK Třebíč zejména patří podpora dostavby Jaderné elektrárny Dukovany, podpora malého podnikání, incoming investorů a rezidentů do regionu (Region Třebíč), získávání dotačních prostředků pro členy OHKT, soustavné zlepšování obrazu podnikatelů v očích veřejnosti a intenzivní spolupráce se vzdělávacími institucemi v okrese Třebíč (ZŠ, SŠ, ZMVŠ)

František Ryneš

 

 
XVIII. veletrh vzdělávání DIDACTA 2013 PDF Tisk Email
Středa, 16 Říjen 2013 16:09

Ve čtvrtek 17. října startuje v Třebíči 18. ročník vzdělávacího veletrhu Didacta 2013. Letos se opět uskuteční v prostorách Střední průmyslové školy v Třebíči. „Cílem tohoto veletrhu je podat rodičovské, školské a podnikatelské veřejnosti ucelený přehled o nabídkách vzdělávacích aktivit škol a školských zařízení. Tuto nabídku pak propojit s možností uplatnění v praxi,“ vysvětluje Simona Kocmánková, koordinátorka veletrhu.

Žáci základních škol budou mít po celý den možnost procházet stánky jednotlivých škol či se podívat na doprovodný program. A že bude z čeho vybírat. Letos se do Třebíče sjede více jak 50 zástupců středních škol se svými nabídkami.

Mezi vystavovateli nebude chybět ani Skupina ČEZ, jež tento veletrh dlouhodobě podporuje. Mimo jiné zde představí svoji novou soutěž - Vím proč!

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 28