Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality
Aktuality
Charita zve na svůj svátek PDF Tisk Email
Sobota, 22 Září 2018 00:00

Den Charity 2018 na Karlově náměstí

Oblastní charita Třebíč se připojuje ke kampani Diecézní charity Brno a při příležitosti svátku sv. Vincence – patrona charitní činnosti pořádá v úterý 25. 9. 2018 od 14 – 17 hodin na Karlově náměstí v Třebíči Den Charity, na který je zvána široká veřejnost.

Představí se zde jednotlivé charitní služby, lidé si mohou přijít vyzkoušet plstění vlny, vyrobit si přívěsek na klíče v podobě usměvavé postavičky nebo náramek z padákové šňůry,“ vyjmenovává nabídku odpoledního programu ředitel Oblastní charity Třebíč Petr Jašek a dodává: „A také se třeba podívat, jak se tká na kolíkovém stávku. Mohou si odtud domů odnést některý z výrobků pracovních terapií.

Celý článek...
 
Stíny 21. září PDF Tisk Email
Pátek, 21 Září 2018 07:34

Řídil pod vlivem alkoholu

Ve čtvrtek 20. září zastavili policisté po osmé hodině dopoledne v Třebíči na ulici Hrotovická vozidlo VW Transporter. Řidič se podrobil dechové zkoušce, při které mu policisté naměřili hodnotu 0,91 promile alkoholu. Obdobnou hodnotu vykázaly také obě opakované zkoušky. Policisté pětadvacetiletému muži na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu další jízdu. Řidič přiznal, že alkohol požíval předchozí den. Muž je podezřelý ze spáchání závažného přestupku na úseku dopravy, který policisté dále šetří.

Jana Kroutilová

 
Psi našli na radnici drogy PDF Tisk Email
Pátek, 21 Září 2018 07:26
Pracovníci Vojenského velitelství v Táboře prováděli výcvik psů na třebíčské radnici. Jedná se o kondiční výcvik všech psovodů a psů z celé republiky. Celkem 12 psovodů vězeňské služby a vojenské policie z České republiky a hosté ze Slovenska, s dvaceti psy, cvičenými na vyhledávání omamných látek a výbušnin, provádělo cvičení v obou budovách Městského úřadu.

Nejedná se o první spolupráci, na třebíčské radnici začátkem srpna probíhal výcvik psů pro hledání výbušnin. Dnešní cvičení bylo rozsáhlejší, psi hledali drogy ukryté v několika kancelářích a nutno říci, že všichni byli úspěšní

Celý článek...
 
Stíny 20. září PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Září 2018 07:39

Odcizil popelnici


Policisté z obvodního oddělení Hrotovice šetří případ odcizení plastové popelnice, ke kterému došlo v průběhu minulého týdne v obci Odunec před jedním z tamních domů. Majiteli odcizené popelnice pachatel způsobil škodu ve výši sedmi set korun. Policisté ve věci provedli šetření, událost zadokumentovali jako přestupek proti majetku a po pachateli pátrají.

David Linhart

 

 
Zárubice se těší z Oranžového hřiště PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Září 2018 07:30

Obyvatelé malé vísky na Vysočině mohou nově využívat hřiště u kulturního domu, které prošlo rekonstrukcí a nabízí nové herní prvky. Na jejich pořízení přispěla Nadace ČEZ grantem 130 tisíc korun.

Děti, studenti ale třeba i senioři v Zárubicích u Třebíče mohou svůj volný čas naplnit pohybem a hrou na novém, Oranžovém hřišti od Nadace ČEZ. Ta na pořízení workoutové sestavy, venkovního posilovacího stroje, skluzavky či kolotoče přispěla grantem 130 tisíc korun.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 664