Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 20. června PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Červen 2019 07:09

Vypátrali ho opilého

V úterý 18. června přijali policisté po deváté hodině večer na tísňové lince oznámení od ženy, která měla obavu o svého známého. Jednatřicetiletý muž zaslal prostřednictvím mobilního telefonu zprávu, ze které vyplynulo, že chce ohrozit svůj život. Policisté zjistili dostupné informace o muži a začali ho v Třebíči na vytipovaných místech hledat. Během přibližně půl hodiny muže vypátrali na ulici S. Osovského. Byl v pořádku, jen značně opilý. Při dechové zkoušce policisté muži naměřili hodnotu 2,22 promile alkoholu. Přivolali na místo zdravotnickou záchrannou službu a po vyšetření lékařem opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

Jana Kroutilová

 
Stíny 19. června PDF Tisk Email
Středa, 19 Červen 2019 07:37

Zachytil ji vlak

V pondělí 17. června byli policisté po půl jedné odpoledne přivoláni do Rapotic, kde dle přijatého oznámení došlo na železniční zastávce ke střetu osoby s vlakem. Žena utrpěla zranění a byla zdravotnickou záchrannou službou převezena do třebíčské nemocnice. Policisté provedli šetření a zjistili, že šedesátiletá žena šla po nástupišti, přiblížila se ke koleji, kde se v tu dobu rozjížděla vlaková souprava, došlo k zachycení ženy a jejímu pádu na zem. Provedenou dechovou zkouškou policisté u strojvedoucího a zraněné ženy požití alkoholu vyloučili.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Středa, 19 Červen 2019 07:45
 
Stíny 18. června PDF Tisk Email
Úterý, 18 Červen 2019 06:44

Policisté objasnili vloupání do novostavby

Policisté objasnili případ krádeže věcí z objektu novostavby v katastru obce Vícenice. V první polovině dubna se do rodinného domu a dvou stavebních přístavků vloupal pachatel. Odcizil množství různého nářadí, kabely, spotřebiče a další věci. Způsobil škodu za přibližně dvacet tisíc korun. Po přijetí oznámení o krádeži začali policisté případ prověřovat. Na základě šetření se jim podařilo podezřelého dvaatřicetiletého muže vypátrat. Zajistili i většinu odcizených věcí, které si poté převzal zpět jejich majitel. Policisté sdělili muži podezření ze spáchání přečinu krádeže, případ řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Řidič měl přes dvě promile alkoholu

Ze spáchání trestného činu je podezřelý cizinec, kterého policisté přistihli v Třebíči při řízení vozidla opilého.

Aktualizováno Úterý, 18 Červen 2019 06:47
Celý článek...
 
Stíny 17. června PDF Tisk Email
Pondělí, 17 Červen 2019 06:43

Řidič usedl za volant a byl pod vlivem drog

Policisté z obvodního oddělení v Náměšti nad Oslavou v pátek 14. června kolem desáté hodiny dopoledne v rámci běžného výkonu služby dohlíželi na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Na silnici v obci Hluboké kontrolovali řidiče osobního vozidla, který jel ve směru na obec Újezd u Rosic. Řidič na výzvu policistů předložil doklady potřebné k řízení a provozu vozidla.  Policisté vyzvali řidiče k provedení dechové zkoušky, jejíž výsledek byl negativní. Pozitivní výsledek měl ale provedený test na přítomnost omamných a psychotropních látek. Dvaačtyřicetiletý řidič přiznal policistům, že před několika dny šňupal pervitin. Provedený test byl pozitivní na přítomnost látky amphetamin a kokain. Policisté řidiče vyzvali k odbornému lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve.Řidič se vyšetření podrobil v nemocnici v Třebíč. Další jízdu mu policisté zakázali. Na místě kontroly si vozidlo převzala řidičova přítelkyně. Věc policisté zadokumentovali a další postup a právní kvalifikace budou závislé na výsledku lékařského vyšetření.

Dana Čírtková

 

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Červen 2019 07:12
 
Stíny 14. června PDF Tisk Email
Pátek, 14 Červen 2019 00:00

Objasnění krádeže jízdního kola

Policisté objasnili případ krádeže jízdního kola, ke kterému došlo na konci loňského roku v Jaroměřicích nad Rokytnou. Přečinu krádeže se dopustil devatenáctiletý mladík z Třebíče. Jedná se o recidivistu, který v minulosti spáchal různorodou trestnou činnost. V prosinci muž odcizil horské kolo, které jeho majitel nechal ve večerních hodinách odložené před domem na ulici Smetanova. Mladík poté kolo prodal a peníze použil pro vlastní potřebu. Ihned po přijetí oznámení o krádeži začali policisté případ prověřovat a pachatele se jim podařilo vypátrat.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Středa, 19 Červen 2019 07:39
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 536