Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 22. srpna PDF Tisk Email
Čtvrtek, 22 Srpen 2019 07:29

Vykřikoval oplzlosti

V úterý 20. srpna přijali policisté po třetí hodině odpoledne na tísňové lince 158 oznámení, že se v Třebíči na ulici Trnavská nachází u obchodního domu agresivní osoba. Na místo vyjela policejní hlídka situaci prověřit. Policisté zde nalezli značně opilého šedesátiletého muže, který vykřikoval vulgarismy. Provedli u něho dechovou zkoušku a muži naměřili hodnotu 3,88 promile alkoholu. Policisté ho zajistili a opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, který policisté šetří.

Řídil pod vlivem drog

V úterý 20. srpna zastavili policisté po osmé hodině večer v Třebíči vozidlo Škoda, které jelo ve směru od ulice Nádražní na ulici Na Svahu. Automobil policisté zastavili a provedli kontrolu.

Celý článek...
 
Stíny 21. srpna PDF Tisk Email
Úterý, 20 Srpen 2019 20:04

Měl přes dvě promile

Ze spáchání trestného činu je podezřelý devětačtyřicetiletý muž z Třebíčska, který řídil vozidlo opilý. V úterý 20. srpna jel po osmé hodině ráno s automobilem Seat ve směru ze Stropešína na Třesov a před mostem automobil zastavila policejní hlídka. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 2,24 promile alkoholu. Hodnotu přes dvě promile alkoholu u něho ukázala také opakovaná zkouška. Muž je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Jana Kroutilová

 
Stíny 20. srpna PDF Tisk Email
Úterý, 20 Srpen 2019 07:09

Lahví přímo do hlavy

Policisté prověřují napadení, ke kterému došlo v sobotu 17. srpna v Třebíči v parku v blízkosti ulice Račerovická. Na místě došlo nejprve ke konfliktu mezi dvěma podnapilými muži. Po slovní rozepři jeden z mužů druhého udeřil lahví do hlavy a tím ho zranil. Napadený muž utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Při napadení se zranil i druhý muž, který se pořezal o střepy z lahve a musel být převezen do nemocnice na ošetření. Policisté provedli u mužů dechové zkoušky, které byly u obou pozitivní. Jednadvacetiletý muž měl 1,47 promile alkoholu, napadený sedmačtyřicetiletý muž měl 3,44 promile alkoholu v dechu. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, případ dále prověřují.

 

Řidiči pod vlivem alkoholu

Ze spáchání trestného činu je podezřelý čtyřicetiletý muž z Prahy, který řídil v Třebíči vozidlo s více než dvěma a půl promile alkoholu.

Aktualizováno Pátek, 23 Srpen 2019 07:30
Celý článek...
 
Stíny 19. srpna PDF Tisk Email
Pondělí, 19 Srpen 2019 08:58

Těžká dopravní nehoda

V neděli 18. srpna došlo před pátou hodinou večer na silnici první třídy číslo 23 v katastru obce Markvartice ke střetu dvou vozidel. Při dopravní nehodě došlo ke zranění celkem sedmi osob, jeden ze zraněných byl transportován letecky do brněnské nemocnice, ostatní byli převezeni do nemocnice v Třebíči. Po nehodě byla komunikace zcela neprůjezdná, na místě stále zasahují složky integrovaného záchranného systému. Policisté dopravu odklánění na objízdnou trasu, která vede přes Čechočovice a Rokytnici nad Rokytnou.
Dopravní nehodu policisté šetří.

Řízení přes uložený zákaz, řidiči byli navíc pod vlivem alkoholu

 

Policisté na Třebíčsku odhalili v pátek dva řidiče, kteří usedli za volant, i když to mají zakázané a navíc byli pod vlivem alkoholu. Jednoho z řidičů zastavili v Moravských Budějovicích a druhého v Jemnici. Oba muži jsou podezřelí ze spáchání trestného činu a přestupku.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Srpen 2019 07:34
Celý článek...
 
Stíny 17. srpna PDF Tisk Email
Sobota, 17 Srpen 2019 07:01

Snažil se ujet a nevyšel mu ani pokus o výměnu se spolujedoucí

Ujet se snažil čtyřiadvacetiletý řidič vozidla, který byl opilý a řídil přes uložený zákaz. Policisté automobil dostihli a zastavili. Podezřelému muži nevyšel ani hbitý pokus vyměnit se za volantem se svojí spolujedoucí. „Vydařenou“ dvojici policisté zajistili, muž je podezřelý ze spáchání dvou trestných činů a žena ze spáchání přestupku.

V obci Stařeč projížděla ve středu 14. srpna před devátou hodinou večer policejní hlídka obvodního oddělení Třebíč a policisté si všimli podezřelé jízdy vozidla Rover. Automobil se rozhodli zastavit a zkontrolovat, avšak řidič na znamení k zastavení nereagoval. Výzvy neuposlechl a místo toho, aby zastavil, se snažil bezohlednou jízdou ujet. Policisté vyjeli za ním a v krátké době automobil dostihli. Když se vozidlo dostalo v obci do slepé ulice, ještě smykem otočilo a poté řidiči, vzhledem k policejnímu vozidlu před sebou, nezbylo než zastavit.

Aktualizováno Úterý, 20 Srpen 2019 20:07
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 546