Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 11. ledna
Stíny 11. ledna PDF Tisk Email
Pondělí, 11 Leden 2010 09:10

O víkendu lupiči řádili

V nočních hodinách ze 7. ledna na 8. ledna došlo v obci Petrovice k vloupání do dílny. Neznámý pachatel zde po překonání dveří vnikl do dílen a z pracovních stolů odcizil pracovní nářadí. Dále ze zaparkovaných traktorů a kombajnů odcizil motorovou naftu v celkovém množství více jak jedenáct set litrů. Celková vzniklá škoda přesáhla částku dvacet osm tisíc korun.

 

Vloupání do chat

V noci z 8. ledna na 9. ledna došlo v Třebíči v chatové kolonii Nad Zámkem k vloupání do chat. Neznámý pachatel zde vnikl, po překonání dveří, do tří zahradních chat. Všechny chaty prohledal, ale nenašel nic k odcizení. Škoda poškozením dveří byla vyčíslena na tři tisíce dvě stě korun.

 

Vloupání do vozidla

V noci z 8. ledna na 9. ledna došlo v Třebíči na Gorazdově náměstí k vloupání do vozidla. Neznámý pachatel zde po poškození zámku dveří vnikl do zaparkovaného osobního vozidla tovární značky Renault Twingo a odcizil z něj volně odložený notebook a osobní věci. Celková škoda byla vyčíslena téměř na dvanáct tisíc korun.

 

Vloupání do benzínky

V brzkých ranních hodinách dne 10. ledna došlo v obci Želetava na ulici Pražská k vloupání do benzínové čerpací stanice. Neznámý pachatel, po překonání vstupních dveří, vnikl do provozovny a odcizil zde tabákové výrobky různých značek. Celková škoda byla vyčíslena na osmdesát pět tisíc korun.

 

nprap. René Novotný

Aktualizováno Úterý, 12 Leden 2010 08:07