Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 12. ledna
Stíny 12. ledna PDF Tisk Email
Úterý, 12 Leden 2010 08:01

Popálená dívka

Dne 18. prosince loňského roku došlo v Třebíči na základní škole Kpt. Jaroše k popálení sedmileté dívky z Třebíče. Dívka má popáleniny na dvanácti procentech těla. Příčiny celé události a případné pochybení či odpovědnost konkrétních osob jsou předmětem dalšího šetření policie. Vloupání do firmy
V době od 9. ledna do 11. ledna došlo v Třebíči na ulici Koželužská k vloupání do objektu firmy. Neznámý pachatel, zde po překonání okna, vnikl do budovy firmy, kde odcizil finanční hotovost, benzínový pěch, benzínovou rozbrušovačku a další nářadí. Vzniklá škoda byla vyčíslena na více jak sto dvacet tři tisíce korun.

Krádež kol

V době od 15. října do 9. ledna došlo v Třebíči na ulici Vrchlického ke krádeži kol. Neznámý pachatel zde po překonání mříže, odcizil ze skladu restaurace dvě jízdní horská kola a padesátilitrový sud od piva. Celková škoda byla vyčíslena na více jak třicet dva tisíce korun.

 

Dopravní nehoda

Dne 11. ledna v deset hodin dopoledne došlo na silnici III. třídy v obci Loukovice k dopravní nehodě. Čtyřiačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla tovární značky Liaz nepřizpůsobil rychlost stavu vozovky a na uježděném sněhu dostal smyk. Smyk již nevyrovnal a čelně se střetl s předním pluhem sypače, nákladním vozidlem tovární značky Iveco, který v době střetu již stál. Celková vzniklá škoda na obou vozidlech byla vyčíslena na sto čtyřicet tisíc korun. Ke zranění osob nedošlo.

nprap. René Novotný

Aktualizováno Středa, 13 Leden 2010 08:19