Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 13. ledna
Stíny 13. ledna PDF Tisk Email
Středa, 13 Leden 2010 08:13

Že by láska k hudbě?
Dne 12. ledna v době od ranních do večerních hodin došlo v Třebíči na ulici Znojemská k vloupání do vozidla. Neznámý pachatel překonal zámky dveří zaparkovaného vozidla tovární značky Mazda a z tohoto odcizil reproduktor a zesilovač. Celková škoda byla vyčíslena na sedm tisíc korun.

 

Ďábel alkohol
Dne 12. ledna ve tři čtvrtě na jednu odpoledne došlo na silnici II. třídy mezi obcemi Jaroměřice nad Rokytnou a Moravské Budějovice k dopravní nehodě. Jednapadesátiletý řidič vozidla Škoda Favorit v důsledku své podnapilosti vyjel do levé části vozovky, kde narazil do zadní části protijedoucího vozidla. Protijedoucí vozidlo Škoda Fabia, bylo nárazem odhozeno do silničního příkopu. Při nehodě nedošlo ke zranění osob. Dechová zkouška u řidiče vozidla Favorit vykázala 2,44 promile alkoholu v jeho dechu. Celková škoda byla vyčíslena na padesát pět tisíc korun.

 

Chytili silničního piráta

Dne 12. ledna v šestnáct hodin došlo na silnici I. třídy mezi obcemi Náměšť nad Oslavou a Vladislav k nehodě vozidla. Na přímém úseku silnice začal šestadvacetiletý řidič vozidla VW Passat předjíždět další vozidlo v době, kdy v protisměru jela se svým vozidlem Fiat Brava devětatřicetiletá řidička. Tato ve snaze zabránit střetu vozidel, strhla řízení a sjela se svým autem do pravého silničního příkopu. Řidič vozidla VW Passat z místa nehody bezohledně ujel a byl vypátrán až policisty z dopravního inspektorátu. Ke zranění osob při nehodě nedošlo. Škoda na vozidle Fiat byla vyčíslena na dvacet tisíc korun.

 

nprap. René Novotný

Aktualizováno Pondělí, 18 Leden 2010 12:33