Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 18. ledna
Stíny 18. ledna PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Leden 2010 12:24

Autaři opět řádili

Dne 15. ledna v brzkých ranních hodinách došlo v Třebíči na ulici Žďárského k vloupání do vozidla. Neznámý pachatel zde, po rozbití okna dveří, vnikl do zaparkovaného vozidla tovární značky Škoda Octavia a odcizil z něj notebook, který byl uložený v tašce na zadním sedadle. Vzniklá škoda byla vyčíslena na dvacet tři tisíce korun.

 

V noci z 15. ledna na 16. ledna došlo k vloupání do vozidla v obci Pucov. Neznámý pachatel zde po překonání zámku dveří vnikl do vozidla a odcizil z něj batoh s peněženkou a doklady. Navíc ze zavazadlového prostoru odcizil i krycí plato s reproduktory a gola sadu klíčů. Celková škoda byla vyčíslena na více jak deset tisíc korun.

V noci z 16. ledna na 17. ledna došlo v Třebíči na ulici U Obůrky k vloupání do vozidla. Neznámý pachatel zde po rozbití okna dveří vnikl do zaparkovaného vozidla tovární značky BMW a odcizil z něj autorádio a GPS navigaci. Celková škoda byla vyčíslena na dvacet jedna tisíc korun.

 

Dopravní nehody

Dne 16. ledna o půl druhé ráno došlo v Jemnici na ulici V Ráji k dopravní nehodě. Sedmadvacetiletý řidič vozidla Škoda při projíždění pravotočivé zatáčky dostal smyk. Již ho nevyrovnal, najel do protisměrné části vozovky, přejel přes chodník a narazil do prodejny potravin, kde poškodil vstupní dveře a zasklení. Poté z místa dopravní nehody odjel, aniž by celou věc nahlásil. Policisté řidiče vypátrali až v místě bydliště a zjistili, že muž je pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 1,62 promile alkoholu v dechu. Zda alkohol požil před jízdou, nebo až po ní, bude předmětem dalšího šetření. Ke zranění osob nedošlo. Celková vzniklá škoda byla vyčíslena na šedesát tisíc korun.

 

Dne 16. ledna před půl čtvrtou odpoledne došlo na silnici mezi obcemi Jemnice a Chotěbudice k havárii vozidla. Šestatřicetiletý řidič vozidla tovární značky Škoda 120, nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky. Na kluzké silnici sjel do levého silničního příkopu. Při havárii nedošlo ke škodě na majetku, ani ke zranění osob. Provedenou orientační dechovou zkouškou bylo řidiči naměřeno 2,95 promile alkoholu v dechu. 


nprap. René Novotný

Aktualizováno Úterý, 19 Leden 2010 07:36