Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Výstava, která potěší malé i velké návštěvníky
Výstava, která potěší malé i velké návštěvníky PDF Tisk Email
Pátek, 29 Březen 2024 16:01

Do světa kostiček Lego zavede návštěvníky výstava Lego Aktivity 2, která bude od 9. dubna 2024 k vidění v prostorách Malého sálu budovy třebíčského Fóra.

Lego Aktivity 2 je další ze souboru výstav soukromého sběratele a stavitele Michala Plose z Českých Budějovic, který má doma sbírku čítající několik set tisíc kostek. Ta se navíc každým rokem dále rozrůstá. Prezentace v třebíčském Fóru navazuje na loňskou výstavu ve Žďáru nad Sázavou. Jedná se tedy o druhý ročník ze série „Aktivity“.

Výstava bude rozdělena na několik částí. Ve výstavní části si budou moci návštěvníci prohlédnout exkluzivní Lego modely a vlastní autorovu tvorbu. Nejen nejmenší návštěvníky pak zcela jistě potěší herna, kde bude možné si vyzkoušet stavbu z barevných kostiček dle vlastní fantazie. Výstava ponese interaktivní prvky, nebudou chybět úkoly, tematické herní desky a mnoho další zábavy pro všechny věkové kategorie.

Otevírací doba výstavy: ÚT – PÁ: 13–17; SO – NE: 10–12, 13–17. Dopolední hodiny všedních dnů budou určeny školám, které se mohou objednávat na tel. čís. 568 610 027 nebo prostřednictvím emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Výstava potrvá do 26. května 2024.

Aneta Bartoňová