Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Opět bez dotace...
Opět bez dotace... PDF Tisk Email
Pondělí, 02 Červenec 2012 00:00

Oprava kanalizace v ulici Boženy Němcové

Ulici Boženy Němcové čeká oprava. Hlavní částí bude rekonstrukce kanalizace. Rozhodla o tom rada města na své schůzi v úterý 26. června.

Výměna vodovodního řadu proběhla v nenápadné ulici s vilkami před několika lety. Teď přichází na řadu splašková a dešťová kanalizace. Finální úpravou povrchu bude asfaltový koberec a zámková dlažba. Pracovat by se na místě mělo od poloviny července do konce září. Investice ve výši 1.750.000 korun bude hrazena z městského rozpočtu.

 

Vozovku v Horácké ulici doplní chodník

V Horácké ulici pokračují práce na stavbě nového chodníku. O realizaci rozhodla radnice na požadavek občanů. Dobře zpřístupněny budou nyní ulice Slunná, Přibyslavická a K Sokolí.

V místě nebyl dosud žádný chodník. Do mladé lokality s rodinnými domy museli lidé chodit od křižovatky s Račerovickou ulicí po silnici. Jedná se o úsek asi 150 metrů. V celé délce chodníku bude osazeno veřejné osvětlení. U křižovatky vznikne přechod.

Náklady na akci ve výši 1,7 milionu korun vzešly z veřejného výběrového řízení. Město, které je investorem, je bude financovat ze svého rozpočtu.

Ivan Přibík

Aktualizováno Neděle, 01 Červenec 2012 21:44