Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Den Charity trochu jinak
Den Charity trochu jinak PDF Tisk Email
Neděle, 22 Září 2019 00:00

Oblastní charita Třebíč připravila pro veřejnost na Karlově náměstí akci nazvanou „DEN CHARITY trochu jinak“, při které představí nabídku svých služeb, aby je lidé znali a v případě potřeby mohli využívat. Akce začíná ve středu 25. 9. 2019 ve 14 hodin a potrvá až do 19 hodin.

Co zde účastníky čeká?

Najdou zde stanové městečko, které bude letos o poznání větší. Ve stáncích se budou jako obvykle prezentovat jednotlivá zařízení třebíčské Charity, nabídnou výrobky pracovních terapií a poskytnou informace i propagační materiály o svých službách. „Další doprovodný program je tentokrát bohatší než v předchozích letech. Den Charity je pro nás svátek, kdy si připomínáme patrona charitní činnosti sv. Vincence a zveme veřejnost, aby jej přišla slavit s námi, aby se zde společně sešli pracovníci, dobrovolníci, přátelé, příznivci naší organizace i další zájemci, kteří mají chuť se bavit, a věříme, že si v pestré nabídce každý najde to své a bude se tu cítit dobře,“ říká jeden z organizátorů akce Lukáš Polakovič a přidává další informace: „Akci zahájí ředitel Petr Jašek spolu se starostou města Pavlem Pacalem a hned poté se na podiu svižně roztančí Diskohrátky a ZUMBA ze základní školy na Václavském náměstí, nato se představí mažoretky Cheerladies Třebíč. A pak budou následovat jednotlivá hudební vystoupení – Tom Bowling, SQOST, FRENCIZ, BAGR.“

„V přestávkách, kdy se budou kapely střídat, pozve moderátor Petr Palovčík k mikrofonu známé osobnosti, představitele firem a významné podporovatele Charity, jimž zde chceme veřejně poděkovat za přízeň, kterou nám projevují. Ta nás nejen těší, ale hlavně nám velmi pomáhá v naší práci,“ doplňuje ředitel Petr Jašek.

„Pamatovali jsme i na rodiče s dětmi a připravili jsme pro ně různé možnosti zábavy – malování na obličej, skákací hrad, hry a soutěže, prohlídku auta ESKO-T,“ opět se ujímá slova Lukáš Polakovič a dodává: „A protože se odpoledne protáhne do večera, chybět nebude ani občerstvení, jako např. grilované klobásy, cukrová vata, ledová tříšť, nanuky, káva, čaj…“

Přijměte naše srdečné pozvání na Den Charity na Karlově náměstí. Těšíme se, že se tam s Vámi uvidíme a společně strávíme příjemné chvíle, “ uzavírá ředitel Petr Jašek.

Marie Paločková